ماده ضدعفونی کننده سطوح :

برای پیشگیری از شیوع و تداوم  ویروس کرونا، نیاز روز افزونی به ماده ضدعفونی کننده سطوح وجود دارد. محصولاتی که پایه اصلی اغلب آن ها الکل یا کلر می باشد، با چالش های بسیاری رو به رو هستند. چالش هایی نطیر کمبود جدی الکل، بروز انواع تقلب در تهیه و تولید الکل، عوارض پوستی و تنفسی، گران تمام شدن محصول، بکارگیری الکل زیان بخش متانول و آثار زیان بار استفاده بلندمدت از الکل!

هنوز تا دست به واکسن موثر و کارآمدی برای ویروس کرونا راه درازی درپیش است. جمع بندی نظرات اندیشمندان و تجربیات سایر کشور ها گویای آن است که بهترین روش مقابله با ابر بحران کرونا، انجام تست های گسترده و بیماریابی،پیگیری جدی مبتلایان بهبود یافته، رعایت بهداشت فردی و سرانجام ضدعفونی و گندزدایی گسترده و مستمر سطوح با استفاده از مواد ضدعفونی کننده ارزان، وبا کمترین عوارض جانبی است.

ماده ضدعفونی کننده سطوح

 ماده ضدعفونی کننده سطوح اکسیر تن آرامی :

ماده ضدعفونی کننده سطوح اکسیر تن آرامی در مقایسه با انواع محصولات ضدعفونی کننده بسیار ارزان تر تمام شده. بر بیش تر از 20 گونه باکتری های بیماری زا، چندین نوع ویروس (ایدز،هپاتیت E،C،B، آدنوویروس، کرونا، سارس، مرس، آنفولانز A، آنفولانزا N1H1 ،روتا ویروس،…) و قارچ موثر بوده، با محیط زیست هم سازگار است و عوارض بکارگیری الکل و وایتکس را نیز دارد. ترکیبات اصلی ماده ضد عفونی کننده سطوح اکسیر هیدروژن پراکسید، عامل بافر اسیدهای آلی و سورفکتانت است.

فعالیت ضدعفونی کنندگی قوی :

محلول ضدعفونی کننده سطوح اکسیر تن آرامی در زمان کوتاهی علیه تعداد زیادی از میکروب ها، باکتری ها، کپک، مخمر، انواع ویروس های پوشش دار و بدون اثر ضدعفونی کنندگی قوی نشان می دهد و 99/999% میکروارگانیسم های بیماری زا را از بین می برد (نتایج آزمایشگاهی معتبر حداقل log5 کاهش تعداد میکروارگانیسم های بیماری زا در تماس 5 دقیقه ای را تایید نموده است.)

اثر شویندگی و پاک کنندگی همراه با ضدعفونی کنندگی :

اثر پاک کنندگی و شویندگی همزمان این محصول و همچنین عدم نیاز به آب کشی بعد از استفاده، مراحل ضدعفونی کننده را کاهش داده است و از نظر زمان و هزینه نسبت به دیگر محصولات ضدعفونی کننده برتری دارد.

غیرسمی، بی خطر و سازگار با محیط زیست :

هیدروژن پراکسید هیچ اثر نا مطلوب زیستی ندارد ودر محیط تبدیل با آب واکسیژن می شود. دیگر اجزای فرمول نیز مواد معمول مورد استفاده در صنایع بهداشتی اند که بی خطر و غیرسمی می باشند. این محصول در حالت رقیق شده اثر تحریک کنندگی پوستی ندارد.

قابلیت نفوذ و ترکنندگی بالای ماده ضدعفونی کننده سطوح :

مواد ضدعفونی کننده سطوح برای نشان دادن پتانسیل ضدعفونی کنندگی خود باید قدرت نفوذ و ترکنندگی بالایی به انواع آلودگی ها و لکه ها داشته باشند که بتوانند تمام سطوح مورد استفاده را ضدعفونی کنند. بسیاری از مواد ضدعفونی کننده سطوح نمی توانند به طرز موثری به سطح نفوذ کرده و اثر ضدعفونی کنندگی نشان دهند. فرمولاسیون محلول اکسیر تن آرامی، با دارا بودن اجزای مرطوب کننده و سورفاکتانت های خاص، به راحتی در انواع لکه ها و آلودگی های سطح نفوذ کرده و اثر ضدعفونی کنندگی کاملی را در سطح مورد استفاده نشان می دهد.

بسته بندی اقتصادی ماده ضدعفونی کننده اکسیر:

مواد ضدعفونی کننده سطوح اکسیر تن آرامی به منظور به حداقل رساندن قیمت نهایی برای مصرف کننده به صورت غلیظ در گالن های 4 لیتری و 20 لیتری تولید شده، که از نظر هزینه بیسیار با صرفه می باشد. برای مثال هر گالن 20 لیتری این محلول پس از رقیق شدن با آب و رعایت اصول بکازگیری، یسته به محل مورد استفاده به حداقل 400 تا 1200 لیتر افزایش یافته و بر سطوح اسپری می شود.

ماده ضدعفونی کننده سطوح

فروش ماده ضدعفونی کننده سطوح :

فروش ماده ضدعفونی کننده سطوح  اکسیر تن آرامی در بسته بندی های 2 لیتری، 4لیتری و 20 لیتری

شماره پروانه بهداشتی ساخت: 4023548

شماره پروانه بهره برداری از صنایع و معادن: 100/1/424041

شماره پروانه بهره برداری از بهداشت و درمان: 93262

ماده ضدعفونی کننده سطوح

لینک های مفید :

سایت سازمان غذا و دارو : www.fda.gov.ir

سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: www.behdasht.gov.ir

سایت سازمان بهداشت جهانی : www.who.int