چربی گیر :

چربی گیر که در صنعت برای تمیز کردن سطوح فلزی و غیرفلزی استفاده می شوند انواع مختلفی دارند که از چربیگیر های حلالی، قلیایی و اسیدی متغیر هستند.این مواد عمدتا به صورت پودر ی هستند.

این مواد برای از بین بردن ذرات کثیفی و آلودگی ها استفاده می شوند.رو غن های سنگین به راحتی در مواد چربی گیر حل شده و از سطح جدا می شوند.

چربی گیر آهن :

چربی گیر های آهن به صورت مواد قلیایی سفید رنگ هستند که حالت جامد دارند و در دمای 40 تا 90 درجه سانتی گراد کارایی دارند. زمان عملکرد بین 2 تا 20 دقیقه متغیر است. نحوی عملکرد پوذر های چربیگییر بدین صورت است که ابتدا وان مورد نظر از آب ولرم ویا معمولی پر شده و پس از حل کردن مواد چربیگیر دمای وان به نقطه مورد نظر می رسد. باتوجه به خطرات حل شدن مواد چربیگیر که عمدتا قلیایی هستند در دمای بالا، بایستی در نظر داشت که اضافه کردن مواد چربیگیر به وان های دمای بالا،خطرناک است.

طبیعت چربی گیرها :

چربی گیرها می توانند شامل مواد قلیائی اسیدی یا خنثی باشند.بسته به کاربرد چربی گیرها فرمولاسیون این مواد انجام می گیرد .این مواد از پودرهای سفید رنگ تا مایعات حللالی می توانند باشند . موادپودری اغلب امنیت بهتری برای کاربرد دارند ولی در کار با مواد حللالی دقت لازم را بایستی در نظر گرفت . بعضی شرکت ها در فرمولاسیون مواد خود از مواد دوستدار محیط زیست استفاده می کنند که قابل تامل است .

چربی گیر

چربی گیرها به عنوان از بین برنده ذرات کثیفی و روعن و آلاینده ها در صنایع استفاده می شوند.

بسته بندی و فروش :

این مواد می توانند به صورت گالن(در صورت مایع بودن ) و یا کیسه (در صورت پودر بودن)به بازار عرضه شوند . در صورت نیاز به خرید ویا طرح هرگونه سوال با کارشناسان شرکت کیمیا تجارت فجر تماس حاصل نمائید.